DEAC-KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ - Oroszlányi SE 2017-04-28 19:00

Utoljára szerkesztve: 2017-09-24 01:22:00

Megszereztük a második győzelmünket az NB II-es bajnokságban!

ZICCER TIGRISEK - MEAFC II. 88-87 (17-23, 26-18, 29-22, 16-24)

ZITI: Szűcs Máté 5/3, Hanzel Tamás, Urbán Antal 2, Kiss István 8, Bak Márton 28 Cserék: Asztalos Soma 18/3, Lakatos Bence 17/6, Veszprémy Zoltán 8/3, Kovách Antal 2, Nagy Sándor, Vaszilkovits Tibor, Tándor Zoltán

Vezetőedző: Kádár Tamás
Másodedző: Kovács Balázs

Hétfő este a MEAFC II. csapatát láttuk vendégül a TÁG-ban. Az első félidőben végig csak futottunk az ellenfél után, rengeteg labdát adtunk el, amiből sok könnyű kosarat kaptunk, a végén még is vezetéssel mehettünk a nagyszünetre. (43-41)

A harmadik negyedet ismét rosszul kezdtük, és egy 8-0-ás futással a Miskolc ellépett. A 6. percben Laki hármasával sikerült ismét átvennünk a vezetést. (56-55). A negyed végére 9 ponttal vezettünk, sőt Laki újabb triplájával a negyedik negyed elején már 13 pont volt az előnyünk. Három perccel a vége előtt még mindig tartottuk a 10 pont körüli vezetésünket, de az utolsó percekre teljesen elfáradtunk és a Miskolc 20 másodperccel a mérkőzés vége előtt átvette a vezetést. Gyors időkérés után a támadó térfélről jöhettünk, ami után Kiss Pisti harcolt ki faultot és dobhatott két büntetőt. Sikeresen értékesítette mind a kettőt, de még volt 4 mp az órán, ami elég volt a vendégeknek arra, hogy átérjenek és egy közeli ziccerrel fejezhessék be a mérkőzést, szerencsénkre a dobás nem volt pontos így sikerült megszereznünk az újabb győzelmet.

Ezzel a győzelemmel továbbra is százszázalékosak vagyunk és jelenleg a tabella dobogós helyén áll újonc csapatunk.

Csapatunk 2016. november 14-én hazai pályán folytathatja jó sorozatát. Ezen a napon este 19:30-tól a Békéscsabai KK csapatát fogadhatjuk a Tóth Árpád Gimnáziumban.

Várunk Mindenkit! Hajrá ZITI! HAJRÁ DEBRECEN!