DEAC - Oroszlányi SE 2020-01-10 18:30
Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
 

Edzésidőpontok 2019-2020

Adatok Hozzáadta: Admin
Utoljára szerkesztve: 2020-08-03 14:13:49

Szöveg
A Debreceni Kosárlabda Akadémia, a Cívis Kosárlabda Klub és Debreceni Sportcentrum Sportiskola 2019-2020-as edzésrendje
Várunk Mindenkit Csapatainkban! Gyere és Kosarazz Velünk!


Cívis Kosárlabda Klub
ziccertigrisek@ziccertigrisek.hu
+36-70-2209-723

Debreceni Kosárlabda Akadémia
www.debka.hu
+36-70-2209-723
balazs.kovacs@debka.hu

FIÚ SZAKOSZTÁLY EDZÉSEI

Előkészítő csoport 2010-2014 között születettek /Cívis Kosárlabda Klub/
Edzések:
Kedd: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edző: Asztalos József

1-2. osztályosok részére az Árpád Vezér Általános Iskolában /Cívis Kosárlabda Klub/
Edzések:
Kedd: 16:00-17:00 Árpád Vezér Általános Iskola
Csütörtök: 16:00-17:00 Árpád Vezér Általános Iskola
Edző: Czeglédiné Éles Zsuzsa

3-4. osztályosok részére az Árpád Vezér Általános Iskolában /Cívis Kosárlabda Klub/
Edzések:
Kedd: 17:00-18:00 Árpád Vezér Általános Iskola
Csütörtök: 17:00-18:00 Árpád Vezér Általános Iskola
Edző: Vajda László

5-6. osztályosok részére az Árpád Vezér Általános Iskolában /Cívis Kosárlabda Klub/
Edzések:
Kedd: 18:00-19:00 Árpád Vezér Általános Iskola
Csütörtök: 18:00-19:00 Árpád Vezér Általános Iskola
Edző: Szendrei Fruzsina


2009-2010-es születésű U11 Kenguru Csapat /Cívis Kosárlabda Klub/
Edzések:
Hétfő: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Szerda: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edző: Ökrös Tamás

2008-as születésű U12 „A” Gyerek Csapat /Cívis Kosárlabda Klub/
Edzések:
Hétfő: 16:30-18:00 Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola (TK Gyakorló)
Szerda: 16:30-18:00 Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola (TK Gyakorló)
Péntek: 15:30-17:00 Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola (TK Gyakorló)
Edzők: Sarkadi Ferenc, Varga Ádám

2008-as születésű U12 „B” Gyerek Csapat /Cívis Kosárlabda Klub/
Edzések:
Hétfő: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Csütörtök: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Edző: Varga Ádám

2006-2007-es születésű U14 Serdülő I. Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/
Edzések:
Hétfő 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Kedd 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Szerda 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Csütörtök 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Péntek 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Edzők: Jávor Barna, Gál Balázs

2007-es születésű U14 Serdülő II. Csapat /Debreceni Sportcentrum Sportiskola/
Edzések:
Hétfő 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Kedd 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Szerda 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Csütörtök 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Péntek 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Edzők: Gál Balázs, Szendrei Fruzsina

2006-2007-es születésű U14 Serdülő III. Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/
Edzések:
Hétfő: 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola
Szerda: 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola
Péntek: 16:30-18:00 Bocskai István Általános Iskola
Edző: Czeglédi Károly

2004-2005-ös születésű U16 Kadet “A” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/
Edzések:
Hétfő: 15:30-17:30 DE OEC Csarnok
Kedd: 16:00-18:00 DE OEC Csarnok
Szerda: 17:30-19:00 DE OEC Csarnok
Csütörtök: 16:00-17:30 DE OEC Csarnok
Péntek: 15:30-17:30 DE OEC Csarnok
Edzők: Kovács Balázs, Boldizsár Ferenc

2004-2005-ös születésű U16 Kadet “B” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/
Edzések:
Hétfő 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Kedd 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Szerda 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Csütörtök 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Péntek 17:30-19:00 DE OEC Csarnok
Edzők: Cserfalvi István, Kovács Balázs

2004-2005-ös születésű U16 Kadet „C” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/
Edzések:
Kedd 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola
Csütörtök 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola
Edző: Licska-Kecskeméti Evelin

2002-2003-as születésű U18 Junior „A” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/
Edzések:
Hétfő 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Kedd 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Szerda 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Csütörtök 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Péntek 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Edzők: Horváth Imre, Erdei Ádám

2002-2003-as születésű U18 Junior „B” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/
Edzések:
Kedd: 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Csütörtök: 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Edző: Tompos Lóránd

2000-2001-es születésű U20 „B” Csapat /Cívis Kosárlabda Klub/
Edzések:
Hétfő: 19:30-21:00 Tóth Árpád Gimnázium
Szerda: 19:30-21:00 Tóth Árpád Gimnázium
Edző: Kovács Balázs, Ráthonyi Tamás


LEÁNY SZAKOSZTÁLY EDZÉSEI

2009-2010-es születésű U11 Leány Kenguru Csapat /Cívis Kosárlabda Klub/
Edzések:
Hétfő: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium
Szerda: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium
Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium
Edző: Új Dorka

2008-as születésű U12 Leány Kenguru Csapat /Cívis Kosárlabda Klub/
Edzések:
Hétfő: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium
Szerda: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium
Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium
Edző: Bajusz György


2006-2007-es születésű U14-es Serdülő “A” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/
Edzések:
Hétfő: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Kedd: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Szerda: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Csütörtök: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Péntek: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edzők: Kecskeméti János, Jávor Petra

2006-2007-es születésű U14-es Serdülő “B” Csapat /Debreceni Sportcentrum Sportiskola/
Edzések:
Hétfő: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Kedd: 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Szerda: 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Csütörtök: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edzők: Kozák István, Karácsony Kinga

2004-2005-ös születésű U16-os Serdülő “A” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/
Edzések:
Hétfő 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Kedd 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Szerda 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Csütörtök 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Péntek 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edzők: Licska József

2004-2005-ös születésű U16-os Serdülő “B” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/
Edzések:
Kedd 16:30-18:00 Bocskai István Általános Iskola
Csütörtök 16:30-18:00 Bocskai István Általános Iskola
Edző: Licska-Kecskeméti Evelin

2002-2003-as születésű U18-as Junior “A” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/
Edzések:
Kedd 18:00-19:30 DE OEC Csarnok
Szerda 16:00-17:30 DE OEC Csarnok
Csütörtök 17:30-19:00 DE OEC Csarnok
Péntek 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edzők: Dóra Márton, Papp Alexandra

A felsorolt csoportjainkon kívül a Debreceni Kosárlabda Akadémia kötelékében a következő iskolákban tartunk kosárlabda tanfolyamokat:

Debreceni Egyetem Kossuth Gyakorló Általános Iskolája, Ökrös Tamás vezetésével
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Tarsoly Andor vezetésével
Dózsa György Általános Iskola, Czeglédi Károly vezetésével
Gönczy Pál Általános Iskola, Czeglédi Károly Vezetésével
Hatvani István Általános Iskola, Varga Ádám vezetésével
Ibolya utcai Általános Iskola, Máthé Katalin vezetésével
Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola, Bajusz György és Sarkadi Ferenc vezetésével
Petőfi Sándor Általános Iskola, Papp Alexandra vezetésével
Hunyadi János Általános Iskola, Dézsi András vezetésével
Csapókerti Általános Iskola, Tugyi-Tóth Mercédesz vezetésével
Szent Efrém Görögkatólikus Óvoda, Általános Iskola és AMI intézményekben (áprilistól)

Várunk Mindenkit az Edzéseinken!

Hozzászólások
  A hozzászólás funkció csak bejelentkezés után érhető el!
Nincs hozzászólás.
 
 Üzenőfal

(I) Nincs üzenet.

           
  Webfejlesztő: Drén és Valner Szoftver Kft. (székhely: 4027 Debrecen, Egyetem sugárút 11/a)
© 2010. ziccertigrisek.hu
 
 
Apycom jQuery Menus