DEAC-KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ - Oroszlányi SE 2017-04-28 19:00
Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
 

Edzésidőpontok 2018-2019

Adatok Hozzáadta: Admin
Utoljára szerkesztve: 2018-12-15 03:39:17

Szöveg
A DEBRECENI KOSÁRLABDA AKADÉMIA ÉS CÍVIS KOSÁRLABDA KLUB
2018-2019-ES IDÉNYÉNEK EDZÉS RENDJE
FIÚ SZAKOSZTÁLY EDZÉSEI

Előkészítő csoport 2010-2013 között születettek
Edzések:
Hétfő: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Szerda: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edző: Asztalos József


Előkészítő csoport 2010-2013 között születettek
Edzések:
Kedd: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Csütörtök: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Edző: Cserfalvi István


1-2. osztályosok részére az Árpád Vezér Általános Iskolában
Edzések:
Kedd: 16:00-17:00 Árpád Vezér Általános Iskola
Csütörtök: 16:00-17:00 Árpád Vezér Általános Iskola
Edző: Czeglédiné Éles Zsuzsa


2008-2009-es születésű U11 Kenguru Csapat
Edzések:
Hétfő: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Szerda: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edzők: Varga Ádám


2007-es születésű U12 „A” Gyerek Csapat
Edzések:
Hétfő: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Szerda: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Csütörtök: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Edzők: Gál Balázs, Szendrei Fruzsina


2007-es születésű U12 „B” Gyerek Csapat
Edzések:
Kedd: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Csütörtök: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edző: Czeglédi Károly


2005-ös születésű U14 Serdülő I. Csapat
Edzések:
Hétfő: 15:30-16:30 és 16:30-17:30 (Egyéni Képzés) DE OEC Csarnok
Kedd: 16:00-18:00 DE OEC Csarnok
Szerda: 17:00-19:00 DE OEC Csarnok
Csütörtök: 16:00-17:30 DE OEC Csarnok
Péntek: 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Edzők: Kovács Balázs, Boldizsár Ferenc


2006-os születésű U14 Serdülő II. Csapat /Debreceni Sportcentrum csapata/
Edzések:
Hétfő: 17:45-19:15 Kölcsey Ferenc TK Gyakorló (Db. Hunyadi utca)
Kedd: 16:30-18:00 Kölcsey Ferenc TK Gyakorló
Szerda: 16:45-18:15 Kölcsey Ferenc TK Gyakorló
Csütörtök: 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Péntek: 17:00-18:30 Kölcsey Ferenc TK Gyakorló
Edzők: Vajda László, Sarkadi Ferenc


2005-2006-os születésű U14 Serdülő III. Csapat
Edzések:
Hétfő: 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola
Szerda: 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola
Péntek: 16:30-18:00 Bocskai István Általános Iskola
Edző: Czeglédi Károly


2003-2004-es születésű U16 Kadet "A" Csapat
Edzések:
Hétfő 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Kedd 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Szerda 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Csütörtök 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Péntek 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Edzők: Erdei Ádám, Kovács Balázs


2003-2004-es születésű U16 Kadet "B" Csapat
Edzések:
Hétfő 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Kedd 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Szerda 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Csütörtök 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium
Péntek 16:00-18:00 DE OEC Csarnok
Edzők: Cserfalvi István, Erdei Ádám


2003-2004-es születésű U16 Kadet „C” Csapat
Edzések:
Kedd: 17:00-19:00 Árpád Vezér Általános Iskola
Csütörtök: 17:00-19:00 Árpád Vezér Általános Iskola
Edző: Tompos Lóránd


2001-2002-es születésű U18 Junior Csapat
Edzések:
Hétfő 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Kedd 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Szerda 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Csütörtök 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Péntek 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Edzők: Kádár Tamás, Horváth Imre


1999-2002-es születésű U20-U18 Megyei Csapat
Edzések:
Kedd: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Csütörtök: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edző: Dézsi András





LEÁNY SZAKOSZTÁLY EDZÉSEI



U11-es Kenguru Csapat /2008-ban és utána születettek/
Edzések:
Hétfő: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium
Szerda: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium
Csütörtök: 16:30-18:00 Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola (KisTK)
Edző: Bajusz György, Új Dorka


U12-es Gyerek Csapat /2007-ben születettek/
Edzések:
Hétfő: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Szerda: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium
Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edző: Kozák István, Kecskeméti Evelin


U14-es Serdülő "A" Csapat /2005-2006-ban születettek/
Edzések:
Hétfő: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Kedd: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Szerda: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Péntek: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edzők: Licska József , Kecskeméti János


U14-es Serdülő "B" Csapat /2005-2006-ban születettek, a Debreceni Sportcentrum Csapata/
Edzések:
Kedd: 16:30-18:00 Bocskai István Általános Iskola
Szerda: 17:30-19:00 Árpád Vezér Általános Iskola
Csütörtök: 16:30-18:00 Bocskai István Általános Iskola
Edzők: Jávor Petra, Karácsony Kinga


U16-os Kadet "A" Csapat /2003-2004-ben születettek/
Edzések:
Hétfő 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Kedd 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Szerda 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Csütörtök 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Péntek 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edzők: Kecskeméti János, Licska József


U16-os Kadet "B" Csapat /2003-2004-ben születettek/
Edzések:
Kedd 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola
Csütörtök 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola
Edző: Dóra Márton


U18-as Junior Csapat /2001-2002-ben születettek/
Edzések:
Hétfő 19:30-21:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Kedd 18:00-19:30 DE OEC Csarnok
Szerda 19:30-21:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Csütörtök 19:00-20:30 DE OEC Csarnok
Péntek 19:30-21:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca
Edzők: Kovács Imre, Papp Alexandra


Felsorolt csoportjainkon kívül a Debreceni Kosárlabda Akadémia kötelékében a következő iskolákban tartunk kosárlabda tanfolyamokat:
Debreceni Egyetem Kossuth Gyakorló Általános Iskolája, Vajda László vezetésével
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Tarsoly Andor vezetésével
Dózsa György Általános Iskola, Czeglédi Károly vezetésével
Gönczy Pál Általános Iskola, Czeglédi Károly Vezetésével
Hatvani István Általános Iskola, Varga Ádám vezetésével
Ibolya utcai Általános Iskola, Máthé Katalin vezetésével
Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola, Dr. Veress Jánosné Erzsike néni és Sarkadi Ferenc vezetésével
Petőfi Sándor Általános Iskola, Papp Alexandra vezetésével
Hunyadi János Általános Iskola, Dézsi András vezetésével
Szent Efrém Görögkatólikus Óvoda, Általános Iskola és AMI intézményekben

Várunk Mindenkit Csapatainkban! Gyere és Kosarazz Velünk! Hajrá Debrecen!


Ziccer Tigrisek Kosársuli
ziccertigrisek@ziccertigrisek.hu
+36-70-2209-723

Debreceni Kosárlabda Akadémia
www.debka.hu
+36-70-2209-723
balazs.kovacs@debka.hu

Hozzászólások
  A hozzászólás funkció csak bejelentkezés után érhető el!
Nincs hozzászólás.
 
 Üzenőfal
Küldő: Kovacs Balazs
Tisztelt Szülők!

A tanfolyamok zavartalan működése érdekében, kérjük a kedves szülőket, hogy a tanfolyami díjakat minden hónap 10-ig az ERSTE BANK-nál vezetett 11600006-00000000-44962713 számlaszámra elutalni szíveskedjenek. A közlemény rovatban kérjük, tüntessék fel gyermekük nevét és születési évét.

A 2016/2017-es szezonban a Ziccer Tigrisek Kosársuli tanfolyami díjai:
Egy gyermek részére:
a havi tanfolyam díja 6 000 Ft.
Két testvér részére:
a havi tanfolyam díja 10 000 Ft

Együttműködésüket előre is köszönjük.

Köszönettel:
Becsky István
Cívis Kosárlabda Klub Kft
Debrecen, 2016. augusztus 25.

2016-08-25 18:38
           
  Webfejlesztő: Drén és Valner Szoftver Kft. (székhely: 4027 Debrecen, Egyetem sugárút 11/a)
© 2010. ziccertigrisek.hu
 
 
Apycom jQuery Menus